Romantyczny weekend

  • Oferta dla firm
  • Wesela
  • Oranżeria

ROMANTYCZNY PAKIET

Marzysz, aby spędzić kilka niesamowitych chwil z ukochaną osobą tylko we dwoje w czarującym miejscu? A może pragniesz, aby Wasze zaręczyny były idealne i romantyczne, oraz aby utkwiły Wam w pamięci, jako jedna z najpiękniejszych chwil w Waszym życiu. Malowniczo usytuowany zabytkowy Pałac w Śmiłowicach to idealne miejsce na romantyczne, kameralne wręcz magiczne i niezapomniane spotkanie tylko we dwoje. Specjalnie dla zakochanych par przygotowaliśmy „Romantyczny Pakiet” Pobyt w Apartamencie Marzenie udekorowanym w setkę świec i płatki róż, z przygotowaną gorąca i aromatyczną kąpielą w dwuosobowym Jacuzzi, które znajduje się w pokoju.

 

Romantyczna kolacja w ustronnym i zacisznym miejscu z butelka wina. ( W skład kolacji wchodzi: przystawka, zupa, danie główne, napoje, butelka wina). Deser serwowany do pokoju wraz z butelka szampana gdzie czeka już na Państwa aromatyczna kąpiel.

Pobyt w Apartamencie Marzenie
1 doba
980 PLN
Pobyt w Apartamencie Pałacowym
1 doba
980 PLN

W CENĘ WLICZONE:
* Dostęp do Pałacowego SPA oraz innych Pałacowych atrakcji
* Istnieje możliwość zamówienie na życzenie bukietu kwiatów. (za dodatkową opłatą)

Dodatkowe informacje oraz rozszerzenie Pakietów na dwie doby i więcej pod numerem telefonu: 12.385.92.04 lub mail recepcja@palacsmilowice.com


2007- © Pałac Śmiłowice 32-120 Nowe Brzesko; Tel/Fax:(12) 385 92 04
Realizacja: Łukasz Zarodkiewicz
PFR